Riad Bajić nastavio svoju golgetersku seriju u šampionatu Turske (VIDEO)

Ekipe Adane i Giresunspora remizirale su 20. kolu šampionata Turske. Konačan rezultat glasio je 1:1.

Poveli su gosti preko bh. internacionalca Riada Bajića. U 13. minuti dosuđen je penal za Giresunspor, a siguran realizator bio je Bajić. Nekadašnjem napadaču Željezničara je ovo sedmi gol u sezoni.

Ipak, pet minuta kasnije Giresun ostaje sa igračem manje. Crveni karton dobio je Perez.

U nastavku susreta ekipa Adane je svim silama atakovala na gol Giresuna ali su gosti uspješno odolijevali sve do 84. minute kada je Ndiyae pogodio za konačnih 1:1.

Adana je izgubila dva važna boda jer se bori za Ligu prvaka. Trenutno su treći na tabeli sa 34 boda koliko ima i četvrti Bašakšehir koji ima utakmicu manje.

Giresunspor je jedanaesti sa 21 bodom iz 19 utakmica.