Ahmedhodžić postigao prvijenac u Premiershipu (VIDEO)

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Anel Ahmedhodžić postigao je danas svoj prvi pogodak u Premiershipu u porazu svog Sheffielda na domaćem terenu od ekipe Lutona.

Luton je poveo golom Doughtyja u 17. minuti što je i bio rezultat prvog poluvremena. Sheffield je u 61. minuti stigao do poravnanja rezultata pogotkom McBurniea.

Osam minuta kasnije domaći su stigli do potpunog preokreta. Nakon velike gužve u kaznenom prostoru Lutona lopta dolazi do Ahmedhodžića koji pogađa za 2:1.

@super_portal

Bh. reprezentativac će pamtiti ovaj “Boxing day” #anelahmedhodzic #sheffield #premierleague #boxingday #football #luton #goal #like #following #sport #premiership #reprezentacija #bosna #video

Ipak, domaći su za samo četiri minute prokockali prednost. Prvo je Robinson postigao autogol u 77. minuti. Samo četiri minute kasnije nova nesreća za domaće, ovaj put je rezervista Slimane poslao loptu u vlastitu mrežu za konačnih 3:2 u korist Lutona.