Bajić prekrasnim golom donio bod Giresunu protiv Fenerbahčea (VIDEO)

Giresunspor i Fenerbahče podijelili su bodove na Cotanak stadionu u okviru 33. kola prvenstva Turske. Konačnih 1:1 svakako više raduje domaće koji vode grčevitu borbu za ostanak u društvu najboljih. S druge strane, Fener je u Giresunu izgubio važna dva boda u borbi za titulu.

Nije tako loše počelo za goste. Belgijanac Batshuayi je sa bijele tačke donio prednost Feneru u 20. minuti. Međutim, tim koji s klupe predvodi Portugalac Jorge Jesus nije uspio postići i drugi gol te tako uvesti utakmicu u mirniji tok.

U 68. minuti im je stigla kazna. Serginho je asistirao Riadu Bajiću, a bivši napadač Željezničara i povremeni bh. reprezentativac je postigao prelijep pogodak. Bio je to jedanaesti ligaški pogodak za Bajića u ovoj sezoni. Do kraja nije bilo promjene rezultata.

Fener je drugi na tabeli sa 68 bodova, dva manje uz utakmicu više u odnosu na vodeću Galatu. Giresun je šesnaesti sa 28 bodova, šest manje od sigurne zone.