Garza na najbolji način iskoristio svojih 10 minuta u nevjerovatnoj utamici Minesote i Čikaga

Košarkaši Minesote savladali su u svom Target Centru u nevjerovatnoj utakmici Čikago. Tik iz Mineapolisa je postigao čudesnih 150 poena. Krajnji rezultat glasio je 150:126 za Minesotu.

Već nakon prve četvrtine dalo se naslutiti da će ovo biti utakmica na veliki broj poena. Na kraju prvog perioda Čikago je imao dva poena prednosti 34:32. Istim tempom nastavljeno je i u drugoj četvrtini koju su dobili domaćibsa 39:31.

Tim iz Mineapolisa u trećem dijelu igre postiže čak 42 poena i polako lomi utakmicu u svoju korist (113:97). Gosti nisu imali snage za preokret pa je na kraju konačan rezultat glasio 150:126 za tim našeg Luke Garza.

Garza je još jednom dobio priliku za igru i iskoristio je na pravi način. Za gotovo 10 minuta na parketu ubacio je sedam koševa, dodao četiri skoka i tri asistencije.

Najbolji u timu Minesote bili su Edwards sa 37 i Rusell sa 28 poena dok je Čikago predvodio DeRozan sa 29 poena.