Igra u sjajnoj formi: Riad Bajić u posljednjim sekundama donio pobjedu svom timu (VIDEO)

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine Riad Bajić ponovo je pogodio u posljednjim trenucima utakmice…

Giresunspor je u 16. kolu prvenstva Turske savladao Gaziantep sa 2:1.  Pobjedu domaćem timu donio je Riad Bajić svojim petim golom ove sezone.

Poveli su domaći golom Seržinja iz 24. minute, a Gaziantep je došao do izjednačenja golom Veliua u 51. minuti.

I kada se činilo da će utakmica završiti neriješenim rezultatom, domaće navijače je obradovao Riad Bajić koji u petoj minuti nadoknade drugog poluvremena postiže gol za pobjedu.

Bio je ovo peti gol za Bajića u Superligi ove sezone, ujedno bivši igrač Željezničara najbolji je strijelac svog tima. Podsjećamo, Bajić je u prošlom kolu također pogodio u posljednjim minutama utakmice protiv Hataya, te je tako donio Giresunu bod.

Ono što je kuriozitet je činjenica da je Bajić svih pet pogodaka ove sezone postigao u posljednjih 15 minuta susreta.

Giresun je sada deseti na tabeli sa 19 bodova dok je Gaziantep jedno mjesto ispod sa dva boda manje.