Potencijalni bh. reprezentativac sa dva pogotka doveo bečku Austriju na korak do play-offa Konferencijske lige

Muharem Husković dvostruki strijelac (Foto: Screenshot)

Bečka Austrija napravila je veliki korak ka plasmanu u play-off Konferencijske lige. Bečlije su kao gosti savladali Legiju sa 2:1.

Utakmicu je obilježio potencijalni bh. reprezentativac Muharem Husković. 20-godišnji napadač je tako na najbolji mogući način iskoristio prostor koji je dobio odlaskom Harisa Tabakovića iz Austrije u Hertu.

Husković je prvi put pogodio u 11., a drugi put u 56. minuti. Muci je donio kakvu-takvu nadu Legiji pogotkom u 87. minuti.

Podsjećamo, Husković je krajem prošle godine doživio tešku saobraćajnu nesreću. Na svu sreću mladi napadač se uspio oporaviti i početkom ove sezone se vratio na teren.