Prošle sedmice odbio Zmajeve, a večeras tragičar u debaklu Dinama

Zagrebački Dinamo doživio je pravi debakl na gostovanju kod PAOK-a u revanš susretu osmine finala Konferencijske lige. Uprkos pobjedi od 2:0 u Zagrebu, Modri su večeras poraženi sa ubjedljivih 5:1 i tako se oprostili od evropskih takmičenja.

Već nakon prvog poluvremena bilo je jasno da se Zagrepčanima sprema debakl. Rahman Baba je načeo mrežu Dinama u 27. minuti. Šest mi uta kasnije vlasitu mrežu zatresao je sada već bivši mladi bh. reprezentativac Petar Sučić.

Mladi reprezentativac BiH Petar Sučić odlučio igrati za susjede: Najveća želja mi je predstavljati moju domovinu Hrvatsku

Za 3:0 pogodio je Thomas u 42. minuti. Hoxha je pogotkom na početku drugog poluvremena vratio nadu Dinamu ali je ona brzo ugašena. Koulierakis je u 73. minuti postigao četvrti pogodak za PAOK dok je konačnih 5:1 postavio Živković sa bijele tačke u 88. minuti.