Sarajevo se u posljednjim minutama spasilo poraza: Igman prokockao dva gola prednosti

Sarajevo i Igman remizirali su 2:2 u 22. kolu Wwin Premijer lige BiH. Domaći tim može biti zadovoljniji osvojenim bodom jer su gosti iz Konjica imali prednost od dva gola razlike nekoliko minuta prije kraja susreta.

Pogodaka nije bilo sve do 72. minute kada je Ramić iz kaznenog udarca donio prednost gostima. Prethodno je u kaznenom prostoru oboren Janketić. U 79. minuti novi gol u mreži domaćeg tima. Igman je nakon kontranapada stigao i do drugog pogotka, a strijelac je bio Hebibović.

U 85. minuti Sarajevo je smanjilo prednost Igmana. Pogodio je Čataković nakon što je prethodno Ćeman odbranio udarac Buljubašića. Samo minutu kasnije Hasić je postavio konačnih 2:2.

Danas su odigrana još dva susreta 22. kola. Sloga je kao gost sa minimalnih 1:0 pobijedila Široki Brijeg dok su Gošk i Posušje remizirali 1:1.