Sjajna partija Anela Ahmedhodžića u pobjedi Sheffielda: Gol, asistencija i titula igrača utakmice (VIDEO)

Ekipa Sheffielda savladala je Sunderland rezultatom 2:1 u četvrtom kolu Championshipa, a junak domaćih bio je bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić koji je upisao gol i asistenciju, te je ponio epitet igrača utakmice.

Svoj prvijenac za Sheffield Ahmedhodžić je postigao u 33. minuti kada je sjajno reagirao nakon ubačaja Norwooda iz kornera.

U 47. minuti Ahmedhodžić je sjajno asistirao Maxu Loweu za 2:0. Anelovu asistenciju pogledajte OVDJE.

Do kraja utakmice gosti, koji su od 31. minute imali igrača manje, su smanjili rezultat na 2:1 što je bio i konačni rezultat utakmice.

Za sjajnu partiju Anel Ahmedhodžić je nagrađen titulom najboljeg igrača utakmice što mu je već druga takva nagrada ove sezone.

Ekipa Sheffielda sada ima 7 bodova iz četiri meča i nalazi se na diobi četvrte pozicije.