(VIDEO) Milan Đurić postigao prvi gol za Veronu u Seriji A

Ekipe Torina i Verone podijelile su bodove odigravši 1:1 na otvaranju drugog dijela sezone u Seriji A.

Povela je Verona u finišu prvog poluvremena preko bivšeg reprezentativca naše zemlje Milana Đurića dok je Torino izjednačio preko Mirančuka u 64. minuti.

• Pogodak Đurića pogledajte OVDJE.

Đurić je startao je od prve minute i pokazao da se na njega može ozbiljno računati.

Podsjećamo, Đurić je ljetos stigao u Veronu iz Salernitane ali je dobijao vrlo malo minuta za igru. Današnji meč bio mu je tek treći od prve minute u dresu Verone, a pogodak koji je postigao prvi u dresu ovog tima.

Budući da je u toku zimski prelazni rok za transfere, često se spominje Đurićev povratak u Salerno jer ga njegov bivši tim želi ponovo vidjeti u vrhu napada. Međutim, nakon današnjeg nastupa teško je da će se trener Verone Zafaroni odreći bh. napadača jer je Verona na dnu tabela i grčevito se bori za opstanak u Seriji A.