Zrinjski nadoknadio minus iz prvog meča i prošao u treće pretkolo Konferencijske lige

Ekipa mostarskog Zrinjskog uspjela je nadoknaditi gol zaostatka iz prvog meča protiv slovenskog Brava i tako se plasirati u treće pretkolo Konferencijske lige. Bravo je u prvom susretu u Mostaru slavio sa 1:0, a Plemići su danas slavili sa 3:1 i tako sa ukulnih 3:2 zasluženo prošli dalje.

Poveli su Mostarci u 16. minuti kada se Mulahusejnović odlično snalazi u kaznenom prostoru i donosi prednost Plemićima. No, samo pet minuta kasnije Tučić pogađa za 1:1 što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Igrala se 66. minuta kada Jakovljević donosi novu prednost Plemićima na ubačaj Ivančića. Konačnih 1:3 postavlja Mlinar pogotkom iz slobodnog udarca u 80. minuti.

Zrinjski će u 3. pretkolu igrati protiv bugarskog Boteva. Prvi meč će se igrati u Plovdivu 8. augusta. Revanš će biti igran sedam dana kasnije u Mostaru.