Edin Višća se nakon 3,5 mjeseca vratio na teren i donio pobjedu Trabzonu (VIDEO)

Trabzonspor je u okviru 25. kola turske Super lige savladao Adanu sa 4:1. Susret je obilježio bh. internacionalac Edin Višća koji se nakon tri i po mjesečnog oporavka od povrede vratio na teren.

Yazici je doveo Trabzon u vodstvo u 8. minuti. U 21. minuti Belhanda je dobio crveni karton pa je Adana ostala sa igračem manje. Ipak, Ndiaye je u nadoknadi prvog poluvremena donio izjednačenje gostima.

Trener domaćih Orhan Ak u 76. minuti vadi Siopisa iz igre i ubacuje Višću. Bivši bh. reprezentativac za samo pet minuta napravio je dar-mar na terenu. Prvo je u 78. minuti asistirao Vitoru Hugu za 2:1, a zatim je u 81. minuti i sam zatresao mrežu Adane iz slobodnog udarca. Konačnih 4:1 postavio je Bozok u nadoknadi vremena.

Edin Višća je danas prvi put zaigrao nakon 28. decembra prošle godine kada se povrijedio u utakmici protiv Karagurmuka.