Kolašinac driblingom bacio protivnika “na glavu” i postigao jedan od najboljih golova u karijeri (VIDEO)

Bh. reprezentativac Sead Kolašinac postigao je sjajan pogodak u ubjedljivoj pobjedi Marseilla protiv Toulousea u meču 16. kola francuske Ligue 1 i to nakon što je majstorski prevario svog protivnika i nakon toga rutinski pogodio.

Njegov Marseille je već na poluvremenu imao vodstvo od 2:0 i to zahvaljujući golovima koje su postigli Rongier u 13. te autugolom Nicolaisena u 41. minuti.

Da domaći tim neće imati problema u ovom meču bilo je jasno u 51. minuti kada je Kolašinac nakon dodavanja Gueyea uz dosta sreće primio loptu i ušao u kazneni prostor, a nakon toga sjajnim driblingom “bacio na glavu” protivnika te loptu poslao u mrežu.

Payet u 62. minuti postiže četvrti gol za svoj tim, van den Boomen je u 66. minuti pogodio za 4:1, a do kraja meča Marseille je preko Undera i Tavaresa postigao još dva pogotka i stigao do ubjedljive pobjede.

Ovo mu je bio drugi gol u ovoj sezoni, a uz to je upisao i jednu asistenciju.
Za ovaj tim je ovo bila 10. pobjeda u ovoj sezoni i trenutno su na trećoj poziciji sa 33 osvojena boda, 11 manje od prvoplasiranog PSG-a.