Luka Garza upisao prve poene u dresu Minesote (VIDEO)

Košarkaši Minesote savladali su Indianu na domaćem terenu sa 121:115. U Target Centru je u završnici susreta viđena drama u kojoj su se bolje snašli domaći i tako ostvarili 12. pobjedu ove sezone u NBA ligi.

Bh. košarkaš Luka Garza je za nešto više od 4 minute provedene na parketu upisao 4 poena što su mu ujedno bili i prvi ovosezonski poeni u NBA (do sada odigrao samo jednu minutu).

Naznaka je ovo da će Garza u nastavku sezone dobijati sve više prilike u dresu Minesote. Svojim sjajnim partijama u razvojnoj ligi bh. centar je to i zaslužio.

Podsjećamo, prije par dana je odigrao partoju života u dresu Iowe i NBA G ligi postigavši 44 poena. Inače je na prosjeku od skoro 30 poena po utakmici u razvojnoj ligi i ne čudi što mu trener Finč daje sve više prostora u prvom timu.