Nevjerovatne scene: Predsjednik kluba nakon utakmice pretukao sudiju koji je nedavno sudio Zmajevima (VIDEO)

Ankaragucu i Rizespor remizirali su rezultatom 1:1 u meču 15. kola Superlige Turske, a nakon završetka meča nastao je pravi haos na terenu u kojem je najteže prošao glavni sudija susreta Halil Umut Meler.

Predsjednik domaćeg tima Faruk Koca nakon posljednjeg sudijskog zvižduka uletio je na teren i fizički nasrnuo na Melera udarivši ga pesnicom u lice nakon čega je Meler pao na travnjak, prilikom čega ga je Koca nastavio “šutirati”. Kamere su zabilježile masnicu ispod Melerovog oka koju mu je nanio Koca. Predsjednik Ankaragucua će sigurno biti žestoko kažnjen od Fudbalskog savzea Turske.

Inače, Halil Umut Meler je nedavno sudio reprezentaciji BiH u teškom porazu od Portugala u Zenici.

Što se samog meča tiče, on je ponudio dosta uzbuđenja. Morutan je u 14. minuti doveo domaći tim do prednosti. Gaich je u sedmoj minuti nadoknade meča donio bod gostima.