Sanjin Prcić postigao prvi gol za Strazbur ove sezone

Sanjin Prcić postigao prvi pogodak ove sezone za Strazbur…

Strazbur i Lens podijelili su bodove odigravši 2:2 u susretu 18. kola prvenstva Francuske. Sva četiri pogotka viđena su u prvom poluvremenu.

U 11. minuti Klod-Moris donio je gostima prednost. Ipak, samo pet minuta kasnije domaći su u potpunosti preokrenuli rezultat u svoju korist.

Prvo je u 13. minuti izjednačio bh. reprezentativac Sanjin Prcić, da bi tri miute kasnije bivši francuski reprezentativac Kevin Gameiro donio preokret domaćinu. Konacan rezultat postavio je belgijski reprezentativac Luis Openda u 33. minuti.

Bio je ovo prvi gol u sezoni za Sanjina Prcića koji je ove sezone standardan u dresu Strazbura.

Ipak, njegov tim čeka velika borba za očuvanje statusa prvoligaša jer su trenutno pretposlednji sa samo 12 bodova. S druge strane, Lens igra sjajno ove sezone i drugi su na tabeli sa 6 bodova manje od lidera PSG-a.

Treba dodati da je Sead Kolašinac odigrao 75 minuta u pobjedi njegovog Marseja na gostovanju kod Troyesa.