Trener srbijanskog prvoligaša nakon pobjede svog tima čestitao Dan nezavisnosti BiH (VIDEO)

Feđa Dudić oduševio bh. javnost (Foto: Nenad Kotlajić/Radnički 1923)

Radnički iz Kragujevca upisao je i četvrtu vezanu pobjedu u proljetnom dijelu šampionata Mozzart Super lige Srbije. Kragujevčani su jučer u susretu 23. kola na svom terenu savladali IMT sa 1:0. Gol odluke postigao je Gluščević u 15. minuti.

Klub iz Kragujevca je tako zasjeo na visoko peto mjesto na tabeli. Najzaslužniji za preporod tima je je bh. trener Feđa Dudić koji je početkom oktobra sjeo na klupu tima i izvukao ga iz donjeg dijela tabele gdje su Kragujevčani bili u trenutku dolaska Dudića.

Dudić je veliki dio jučerašnje utakmice odgledao sa tribina jer ga je sudija isključio u 30. minuti. Nakon meča Dudić je doživio ovacije i skandiranje svog imena od strane domaće publika. U izjavi za Arenu Sport nakon meča Dudić je bio veoma emotivan. Nakon amalize utakmice, bivši trener Veleža i Sarajeva je iskoristio priliku i bh. građanima uživo u tv programu čestitao Dan nezavisnosti čime je oduševio bh. javnost.

@super_portal

#dannezavisnosti #fedjadudic #radnicki #kragujevac #srbija #mozzartsrbija #fudbal #balkan #bosnia #hrvatska #beograd #video #balkantiktok #vijesti #follow

“Iskoristio bih priliku da čestitam mojih građanima u Bosni i Hercegovini Dan nezavisnosti. Ponosan sam i mislim da dostojanstveno predstavljam svoju državu ovdje u Srbiji”, poručio je Dudić.