Zrinjski remijem u Bratislavi ispao iz Lige prvaka

Fudbaleri Zrinjskog remizirali su večeras sa Slovanom u Bratislavi rezultatom 2:2 i na taj način se oprostili od Lige prvaka.

Slovan je poveo već u 5. minuti. Čavrić je nakon kornera ostao sam na drugoj stativi i bez problema pogodio za 1:0. Na 2:0 povisio je Zuberu šutem sa distance u 67. minuti.

Zrinjski se probudio u završnici meča. U 75. minuti Bariš pogađa nakon centaršuta Kiša iz kornera. U 93. minuti Ivančić pogađa za 2:2, ali više nije bilo vremena za Plemiće.

Podsjećamo da je Slovan u prvoj utakmici slavio sa 1:0 i tako sa ukupnih 3:2 prošao dalje.

Zrinjski će svoj evropski put nastaviti u trećem pretkolu Evropa lige gdje će mu protivnik biti poraženi iz duela Kopenhagena i Breidablika. U prvom meču Danci su slavili sa 2:0, a drugi meč se igra sutra.