Sloga deklasirala Sarajevo u Doboju

Fudbaleri Sloge Meridian deklasirali su ekipu Sarajeva u susretu 12. kola domaćeg prvenstva. Na kraju je bilo 3:0 za izabranike Vlade Jagodića, a bezidejno Sarajevo čak može biti i sretno što je prošlo sa samo tri lopte u mreži svog golmana.

U kom pravcu će ići ovaj meč pokazala je već 4. minuta. Jović je pronašao visokog Vidića koji je bio potpuno sam pred golom Sarajeva i nije mu bilo teško da matira Šahinovića za 1:0.

Golman gostiju je u prvom poluvremenu u dva navrata spasio svoj tim. S druge strane Sarajevo je imalo posjed lopte ali bez pravih prilika.

Sloga u 79. minuti dolazi do drugog pogotka. Nakon ubačaja iz prekuda glavom je pogodio Nikolić. Konačnih 3:0 postavio je Šipovac u 90. minuti.

Podsjećamo, Sloga je slavila i u prvom ovosezonskom duelu ova dva tima kada je na Koševu bili 2:1 za tim iz Doboja.